Hakkımızda

Bugün özgün mağazacılık anlayışı ile ilerleyen ve bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atan Mai Mobilya, perakendecilik hayatına ilk olarak 1984’te başladı. O yıllarda klasik koltuk alanındaki çalışmalarıyla dönemin global trendlerini takip edip müşterileri ile buluşturmuştur. Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermiş ve bu alanda öncü firmalardan olmuştur.

Sektörün ve mobilyanın değişimlere uğradığı 2012 yıllarına gelindiğinde, dünya üzerindeki trendlerini takip ederek ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak “Ev ve yaşam alanındaki ürünleri sunma” ilkesiyle yeni bir markaya, Mai Mobilya’ya dönüştü.

Bugün Mai Mobilya müşterilerine iç ve dış mekânlarda kullanılabilen epoksi, cam, demir ve döşeme malzemeler kullanarak nehir masa, doğal masa, konsol, tv ünitesi, kitaplık, koltuk, sandalye, banyo ve mutfak ürünlerinden, dekoratif ve kişisel aksesuarlara kadar uzanan birbirinden eşsiz yüzlerce ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Aynı zamanda sadece Türkiye pazarı ile yetinmeyip Almanya, Belçika ve Hollanda gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden ilgi görmüş ve yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da büyük başarılara imza atmıştır.

Bugün özgün mağazacılık anlayışı ile ilerleyen ve bir dünya markası olma yolunda önemli adımlar atan Mai Mobilya ticari hayatına büyüyerek devam etmektedir.

İşlerimizi ve Daha Fazlasını Keşfetmek İsterseniz

Eşsiz tasarımlar ve özgün işlerimizi sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

BİZİ TAKİP EDİN